Oprogramowanie Podkategoria: Oprogramowanie

 • Rozwiązania BI usługi »

  Simplevision proponuje usługi w zakresie budowy zaawansowanych rozwiązań Business Intelligence. Doradzimy Państwu jak wdrożyć system klasy BI, czyli hurtownię danych (DWH), narzędzia i aplikacje raportowo analityczne a także w jaki sposób eksploatować Business Intelligence w operacjach. Propozycję kierujemy zarówno do przedsiębiorstw zamierzających wdrożyć rozwiązania klasy Business Intelligence jak również do firm wdrażających, oferując konkretne kompetencje. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

  Data dodania: 09 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • E-mail Marketing »

  GetResponse jest platformą internetową do prowadzenia profesjonalnego email marketingu.
  Kluczowe funkcjonalności serwisu takie jak: newslettery, ankiety online, autorespondery oraz video emaile,
  pozwalają na tworzenie i zarządzanie kampaniami w prosty i skuteczny sposób.
  Aplikacja dysponuje zaawansowanymi narzędziami do analizy wyników i targetowania wysyłek
  emailowych dzięki którym Twój email marketing jest skuteczny i szybko zwraca zainwestowane budżety.
  Dołącz do 150.000 zadowolonych użytkowników na całym świecie.

  Data dodania: 04 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • tester oprogramowania »

  Firma Testility działa w sektorze programowania. Swoją ofertę świadczy tak twórcom oprogramowania jak i jego nabywcom. Testility pomaga sformuować faktyczne potrzeby projektów, tworzyć dokumentacje przetargowe. Oprócz tego wykonuje audyt kodu, egzaminuje program (testy regresyjne) oraz jego zabezpieczenia. Firma analizuje, czy procesy wytwarzania oprogramowania nie stanowią zagrożenia dla kontrahenta. Testility asystuje również w odbiorze technicznym zamówionego oprogramowania. Innymi słowy, firma pomaga zleceniodawcy od procesu powstania koncepcji na oprogramowanie, poprzez jego skonstruowanie, na odbiorze i wdrożeniu skończywszy.

  Data dodania: 05 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kartridże do drukarek »

  Sprzedaż tuszy, atramentów oraz tonerów do wszelkich urządzeń drukujących to specjalność sklepu internetowego Tuszmarkt.pl.
  Zakupić można produkty cenionych marek jak i ich zamienniki. Sklep stawia na ciągły rozwój i wzbogacił ofertę o produkty do własnoręcznej regeneracji.
  Na stronie zawarto także aktualności z branży.

  Data dodania: 30 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Market Samurai »

  Market Samurai jest narzędziem który jest pomocny do analizy konkurencji internetowej. Ten program komputerowy jest nad wyraz praktyczny nade wszystko dla pracowników zajmujących się marketingiem; dla tych, którzy dysponują lokalne sklepy sieciowe względnie chcą takie założyć. Serwis omawia nie wyłącznie funkcję, lecz i słuszne praktyki scalone z Market Samurai. Dostępne są nadzwyczaj drogie predyktory, jakie mogą w rodzaj kapitalny powiększyć ruch na stronie. Badanie konkurencji internetowej - przekonaj się samemu jakie to łatwe, w kilka minut możesz wiedzieć wszystko o swojej sieciowej konkurencji.

  Data dodania: 12 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Win 7 »


  Win 7 grupuje się na trzy najważniejsze pakiety, wśród których najsłynniejszym jest pakiet Win 7 Home Premium. Jak samo określenie to wskazuje, skierowany jest on do tych wszystkich, którzy będą zeń czerpać pożytek w warunkach podstawowych. Następna z nich to Windows 7 Professional, która skierowana jest do oczekujących więcej, bo posiada między innymi system EFS i zapewnia możliwość zrealizowania sieciowej kopii zapasowej. Ostatnią, najbardziej zaawansowaną, jest z kolei odsłona Windows 7 Ultimate, przeznaczona dla firm, która posiada chociażby BitLockera i opcję uruchamiania komputera z sieciowego dysku. Jak zatem widać, system Windows 7 może być dopasowany do największych nawet potrzeb użytkowników, a te, w dobie dzisiejszej technologii, są nadzwyczaj różne. Należność za system Windows 7 waha się od ponad trzystu do prawie ośmiuset złotych, w zależności od wybranego zestawu. Od kilku lat funkcjonuje obszerne Windows 7 Forum, na które zapraszamy pod adresem www.windows7forum.pl.

  Data dodania: 30 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Axapta »

  W 2011 roku Syntea Business Soulutions obchodziła 15-lecie istnienia. Był to rok rekordów pod względem przychodów. Doświadczenie i coraz lepsze dokonania w biznesie powodują, że wywodząca się z Lublina spółka jest wiodącym dostarczycielem systemów ERP na krajowym rynku. Na każdym poziomie świadczy pionierskie rozwiązania z private cloud oraz autorskim one4all na czele. Wdrożenia w sektorze publicznym oraz prywatnym zmuszają firmę do uniwersalności w pokonywaniu niezliczonych wyzwań rzuconych przez klientów. To dlatego przygotowane w oparciu o Microsoft Dynamics AX rozwiązania Syntea Business Solutions są takie dobre.

  Data dodania: 25 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • WinampOnline - Winamp centrum »

  Odtwarzacz Winamp to znany i ceniony program przeznaczony dla komputerów PC utworzony przez amerykańską firmę Nullsoft, która obecnie jest oddziałem giganta AOL. Na stronie WinampOnline znajdziesz wiele oryginalnych akcesoriów i dodatków do Winampa, na przykład wtyczki dodające odtwarzaczowi oryginalne funkcje i skiny pozwalające na nadanie Winampowi nowego wyglądu. W serwisie zamieszczono oczywiście kilka różnych wersji instalacyjnych aplikacji - Winamp udostępniony jest w trzech wersjach, które różnią się od siebie dodatkowymi funkcjami. Przykładowo, wersja Winamp Lite nie posiada obsługi wizualizacji, tak zwanych skórek nowoczesnych, biblioteki multimediów czy wyszukiwania tekstów utworów. Serdecznie zachęcamy do pobrania i przetestowania odtwarzacza Winamp.

  Data dodania: 30 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Telekonferencje »

  Clickmeeting to profesjonalna platforma konferencji internetowych do współpracy z klientami oraz partnerami
  biznesowymi za pomocą video-konferencji. Clickmeeting jest rozwiązaniem dedykowanym do obsługi
  szkoleń online, prowadzenia spotkań i konferencji sprzedażowych, prezentacji multimedialnych oraz e-lerningu.
  Dzięki funkcjonalnościom takim jak rebranding pokoju, możliwości nagrywania spotkań, symultanicznemu tłumaczowi
  czatu oraz możliwości udostępniania pulpitu i specjalnej multimedialnej tablicy,
  każdy użytkownik w prosty i intuicyjny sposób może przygotować i poprowadzić video-konferencje online.

  Data dodania: 04 10 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Oprogramowanie

Oprogramowanie - nowa strona:

Adres: