Oświetlenie Podkategoria: Oświetlenie

 • oświetlenie led warszawa »

  Produkujemy oświetlenie diodowe led wykorzystywane głównie w reklamie i do dekoracji wnętrz. Mamy do zaoferowania moduły led, taśmy led, diody o wysokiej mocy POWER LED, sterowniki i akcesoria. Wykonujemy również oświetlenie oraz elektronikę do artykułów POS. Optymalne ceny, produkty wysokiej jakości, dostawy na czas! Każdy klient jest dla nas najważniejszy. Zrobimy co w naszej mocy by klient był zadowolony z współpracy z nami. Na życzenie klienta wykonujemy specjalne zamówienia. Zapraszamy do współpracy! NASZA OFERTA

  Data dodania: 15 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Elektryk Radom »

  Nasza firma kompletnie realizuje usługi w zakresie montażu i naprawy instalacji elektrycznych, teletechnicznych oraz systemów alarmowych w mieszkaniach, domkach wielorodzinnych, a także lokalach przemysłowych i użytkowych, pomiarami okresowymi i odbiorczymi, badaniami termowizyjnymi, oraz instalacjami sterowania urządzeń elektrycznych. Wykwalifikowany personel oraz wieloletnia praktyka zapewnia iż usługi wykonane przez nas są zgodne z zasadami i normami bezpieczeństwa. Oferujemy wysokie rabaty oraz konkurencyjne ceny na zamówiony materiał i jego montaż.

  Data dodania: 28 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • oświetlenie »

  Światło jest szalenie istotnym elementem naszej egzystencji.Światłem tworzymy przestrzeń i nastrój.Jeżeli ktoś szuka ciekawych rozwiązań w przyjaznej cenie, nasza firma wystawia bardzo bogatą ofertę oświetlenia do wnętrz, jak i na zewnątrz, ze szczególnym uwzględnieniem oświetlenia łazienkowego i oświetlenia typu LED.Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem na polskim rynku znanej i respektowanej angielskiej firmy Astro Lighting, oferujemy atrakcyjne warunki handlowe i krótkie terminy realizacji. Zapraszamy.

  Data dodania: 25 05 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Oświetlenie

Oświetlenie - nowa strona:

Adres: